Volná místa

Hledáme programátora.

Pracovní náplň

•vývoj a údržba aplikací

•analýza zákaznických požadavků

•tvorba technické dokumentace

•testování a nasazování aplikací do produkčního prostředí

•školení a konzultace

•komunikace se svěřenými klienty

•podpora zákazníka v produktivním provozu

Požadujeme

• VŠ (SŠ) vzdělání - zaměření na informační technologie výhodou,

• programování .NET  ( ASP, MVC, WinForm, WPF)  ve VB nebo C#

• znalost webových technologií (JQuery, AJAX, TypeScript apod.)

• pokročilá znalost MS Visual Studio

• pokročilá znalost MS SQL 2008 a vyšší

• pokročilá znalost OS MS Windows a MS Office (OpenXML) - výhodou

• dobrá komunikace se spolupracovníky

• zodpovědnost, plnění termínů, samostatnost

• anglický jazyk min. na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme

• perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT

• příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi

• pružnou pracovní dobu

• motivující finanční ohodnocení

• profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)

• příjemné nekuřácké pracovní prostředí

• pozice je vhodná pro absolventy.

• pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Pracoviště: Kdyně, nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis.

Hledáme IT specialistu.

• poskytování komplexních služeb podpory zákazníků v oblasti IT

• zajišťovat pravidelnou údržbu počítačů a serverů (HW i SW)

• zabezpečit bezproblémový chod informačních technologií k maximální spokojenosti zákazníků.

• diagnostika a řešení problémů uživatelů, řešení hot-line

• instalace, údržba a nastavení hardware a software

• diagnostika a údržba síťového prostředí, správa firewallů

• vzdálená podpora uživatelů

• správa archivace a zálohování a obnovení dat

Požadujeme

• VŠ(SŠ) vzdělání - zaměření na informační technologie výhodou,

• komunikativnost a schopnost práce v týmu, příjemné vystupování

• analytické myšlení

• znalost platforem MS Windows (Windows Server 2008-12, Windows 7-10) a MS Office

• znalost administrace Microsoft SQL Serveru, Exchange serveru, Hyper-V, MS Azure výhodou

• ochotu učit se nové věci a schopnost rychlého sebevzdělání

• spolehlivost a flexibilitu

• řidičský průkaz sk. B

• zájem o dlouhodobou spolupráci

• uvítáme praxi v oboru na obdobné pozici (zkušenost se správou podnikových sítí)

• pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

•Pozice je vhodná pro absolventy.

•Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.